English Lietuvių (Lithuanian)
 
2012 01 19
Žurnalo ,,Man įdomu” steigėjas ir leidėjas - įmonės UAB „Man įdomu“ direktorius Žilvinas Skačkauskas.
...Daugiau
2010 01 14
Nesijaudinkite jei praradote duomenis. Jie bus atstatyti.
...Daugiau
2009 02 18
Dovana kiekvienam 100-ajam mūsų klientui.
...Daugiau
 

Profesionalus duomenų atstatymas              Jeigu praradote duomenis ir jie Jums labai svarbūs, patariame ne eksperimentuoti neturint patirties šioje srityje. Nerekomenduojame patiems atstatinėti prarastos informacijos, nes dažniausiai tokie bandymai dvigubina ar net trigubina duomenų atstatymo kainą. Mėgėjiški bandymai tik apsunkina duomenų atkūrimą, o kai kuriais atvejais padaro jį neįmanomu.
              Jeigu iš kietojo disko girdisi pašaliniai garsai reikia kuo greičiau išjungti kompiuterį, arba jeigu tai išorinė laikmena, tada atjungti maitinimą. Reikėtų vengti bet kokio kontakto su sugedusia laikmena. Tokiu nelaimės atveju siūlome pasinaudoti mūsų duomenų atstatymo paslaugomis. Naudodamiesi mūsų  paslaugomis, išvengsite didelės rizikos, ir sutaupysite savo pinigines lėšas.      
               Duomenys gali dingti iš bet kurios duomenų saugojimo laikmenos. Kasmet duomenų netenka kas dešimtas kompiuteris. Duomenų praradimas nepageidaujamas ne tik verslo sferoje, bet ir iš asmeninių duomenų saugojimo laikmenų. Sugedus kietajam diskui, praktiškai visada galima atkurti duomenis, aišku jei viskas daroma pagal tam tikrus reikalavimus.
              Duomenų atstatymo procese naudojame specialią techninę bei programinę įrangą, kuri skirta profesionaliam duomenų atkūrimui. Mūsų užduotis ir yra sėkmingai atkurti prarastus duomenis.

Copyright © 2010 - 2024 e-recovery.lt